Vieri Divani - mojewnetrza.vanet.pl
Vieri Divani
Wysokiej jakości certyfikowane meble,
UDOSTĘPNIJ

Vieri Divani

www.vieridivani.pl
krakow@vieridivani.pl

tel. 12 657 20 22
tel. 508 015 505

ul. Zakopiańska 56, lok. 40
Kraków

Facebook
Pracownia Vieri Divani w swoich projektach stara się pogodzić komfort wypoczynku z proporcją kształtów,
a formę fasonu z trwałością użytkowania.

Główną inspiracją jest człowiek i jego potrzeby. Z tym mottem, wspólnie
z Klientami, Vieri Divani upiększa wnętrza już od prawie stu lat!

Za swoją działalność firma została wielokrotnie wyróżniona, o czym więcej możecie poczytać na stronie producenta.

Warto podkreślić, że produkty firmy Zawilski znane szerszemu gronu klientów pod brandem Vieri Divani obejrzeć można w najbardziej ekskluzywnych salonach firmowych
w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i wielu innych miejscach na teranie całej Polski.

“Nasze meble zyskują nowoczesną i oryginalną linię. Stale poszerzamy asortyment. Stawiamy na najwyższą jakość i ekskluzywność wykonania. Wszystkie nasze meble produkowane są ręcznie i wyłącznie na indywidualne zamówienie naszych Klientów.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ