Tapeta tekstylna Karsten.
Tkaniny do dekoracji ścian Karsten
UDOSTĘPNIJ

Tapeta tekstylna Karsten.

www.vellahome.pl/tapeta-tekstylna-karsten-wall-decor-arima-bawelniana.html
vellahome@vellahome.pl

tel. 501 301 369

Wilczogóra 76B
62-550 Wilczyn

Tapeta tekstylna Karsten Wall Decor - Arima – bawełniana
Producent: Karsten
- - - - - - - - - - - - - - - -
Tapeta tekstylna Arima to dekoracyjna tkanina bawełniana na ścianę z kolekcji Wall Decor brazylijskiej firmy Karsten. Użycie naturalnej tkaniny pozwoli ścianie oddychać i stworzy przyjazny mikroklimat wnętrza. Specjalna technologii produkcji tkaniny ogranicza powstawanie zabrudzeń odpornych na wodę, tłuszcz i kurz.
Geometryczny wzór tapety tekstylnej Arima doskonale komponuje się z nowoczesnymi trendami aranżacji wnętrz.

Tkanina jest matowa, w kolorach bieli, przybrudzonej szarości i czerni. Tkanina bawełnianej wprowadza do wnętrza atmosferę przytulności i ciepła.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Skład: 72% bawełna, 28% poliester
Kolor: biało-szaro-czarny, matowa
Szerokość: 140 cm
Minimalna wielkość zakupu: 1 metr

“Odpowiednio dobrana tapeta dekoruje pomieszczenie, wydobywa charakter wnętrza i pozytywnie wpływa na samopoczucie osób, które w nim przebywają.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Fotografia
Salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej wspólnego czasu. Tutaj dyskutujemy o sprawach małych i dużych, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości. Czy znajdzie się miejsce w domu z przytulniejszym kocykiem i lepiej smakującą, gorącą herbatką, gdy zimno za oknem? Czy jest lepsza przestrzeń do popołudniowych pogawędek? Może więc znajdzie się w salonie miejsce na małą galerię. wspomnień? Galeria fotografii Galerie zdjęć dobrze prezentują się na jasnych, jednolitych ścianach. Nie zaczynajcie tworzenia kompozycji od przybijania gwoździ do ścian. Istnieje ryzyko, że efekt końcowy Was nie zadowoli. Wymierzcie najpierw miejsce, które chcecie wykorzystać na ekspozycję fotografii. Obwód galerii rozrysujcie na podłodze, na szarym papierze. Następnie zastanówcie się nad koncepcją zdjęć. Wybierzcie klucz, według którego będziecie je dobierać, np. temat (wakacje? architektura?), kolorystyka (czarno-białe? dominacja jednej barwy?). Zdjęcia w ramkach najpierw ułóżcie na szarym papierze. Na podłodze możecie eksperymentować, przekładać je do woli. Standardowo odległość pomiędzy ramkami wynosi ok. 5-10 cm. Dopiero, gdy będziecie zadowoleni z efektu, odtwórzcie galerię na ścianie.
WIĘCEJ