Świece Zapachowe
Dystrybutor świec zapachowych.
UDOSTĘPNIJ

Świece Zapachowe

www.swiecezapachowe.com.pl
sklep@swiecezapachowe.com.pl

tel. 600 31 07 31

ul. Dywizjonu 303 149B/36
01-470 Warszawa

Sklep internetowy swiecezapachowe.com.pl jest dystrybutorem świec zapachowych.

W swojej ofercie posiada świece takich marek jak: Aquiesse, Cheerful Candle, Classic Candle, Colonial Candle, Country Candle, Crossroads Candles, Kringle Ccandle, Milkhouse Candles, Woodwick, Village Candle, Yankee Candle.

Znajdziesz tu feerie zapachów: począwszy od owocowych, poprzez kwiatowe, po piżmowe. Dobrze dobrane świece nie tylko wpływają na nasz nastrój, ale i stanowią doskonałą dekorację naszego mieszkania (tym samym jeszcze lepiej wpływając na nasz dobry nastrój).
Potrzebujesz odpowiednio dobranej świecy?
Wejdź na swiecezapachowe.com.pl

“Współpracujemy bezpośrednio z wieloma markami, aby zapewnić Państwu największy wybór świec w najlepszych cenach.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Fotografia
Salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej wspólnego czasu. Tutaj dyskutujemy o sprawach małych i dużych, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości. Czy znajdzie się miejsce w domu z przytulniejszym kocykiem i lepiej smakującą, gorącą herbatką, gdy zimno za oknem? Czy jest lepsza przestrzeń do popołudniowych pogawędek? Może więc znajdzie się w salonie miejsce na małą galerię. wspomnień? Galeria fotografii Galerie zdjęć dobrze prezentują się na jasnych, jednolitych ścianach. Nie zaczynajcie tworzenia kompozycji od przybijania gwoździ do ścian. Istnieje ryzyko, że efekt końcowy Was nie zadowoli. Wymierzcie najpierw miejsce, które chcecie wykorzystać na ekspozycję fotografii. Obwód galerii rozrysujcie na podłodze, na szarym papierze. Następnie zastanówcie się nad koncepcją zdjęć. Wybierzcie klucz, według którego będziecie je dobierać, np. temat (wakacje? architektura?), kolorystyka (czarno-białe? dominacja jednej barwy?). Zdjęcia w ramkach najpierw ułóżcie na szarym papierze. Na podłodze możecie eksperymentować, przekładać je do woli. Standardowo odległość pomiędzy ramkami wynosi ok. 5-10 cm. Dopiero, gdy będziecie zadowoleni z efektu, odtwórzcie galerię na ścianie.
WIĘCEJ