Lamperiada - mojewnetrza.vanet.pl
Lamperiada
Studio projektowe połączone z salonem oświetleniowym
UDOSTĘPNIJ

Lamperiada

lamperiada.pl
salon@lamperiada.pl

tel. +48 888 812 003

ul. Obornicka 291A
60-691 Poznań

Lamperiada to wyjątkowe miejsce – salon oświetleniowy połączony ze studiem projektowym. Jeśli planujesz zakup nowej lampy, ale nie jesteś pewien który model będzie odpowiedni do Twojego wnętrza – doświadczona załoga sklepu pomoże przy wyborze.

Poza klasycznymi lampami, Lamperiada oferuje również oprawy dekoracyjne, techniczne oraz ogrodowe.
Znajdziesz tutaj też designerskie oświetlenie LEDowe, które wkomponujesz w każde pomieszczenie.
Z kolei studio projektowe przygotuje projekt domu, mieszkania lub lokalu komercyjnego. Doświadczona załoga uważnie Cię wysłucha i dostosuje realizację do Twoich potrzeb.

“Stawiam na dobre proporcje, przejrzystą kompozycję, a przede wszystkim na ponadczasowe rozwiązania, jednocześnie podążając za trendami.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ